Turystyka

Styl w sam raz na wesele

Impreza weselna to coś wyjątkowego, niezapomnianego. Nieważne, czy jest to wesele pod Warszawą, czy też kameralna uroczystość w domu pary młodej, warto dołożyć starań, by prezentowała się odpowiednio. Istotną kwestią jest wybór stylu – zdecydowanie się na konkretny styl pomoże łatwiej i sprawniej zapiąć wszystko na ostatni guzik.

Jak dopasować styl do potrzeb i oczekiwań?

Jeśli chodzi o style, moda zmienia się i trzeba trzymać rękę na pulsie, jeśli chce się za nią nadążać. Nie trzeba jednak ściśle trzymać się wytycznych, bo nie chodzi o spełnienie jakichkolwiek kryteriów, ale zorganizowanie niezapomnianego wesela. Oprawa uroczystości oraz wybrany styl muszą być efektowne, odpowiadające organizatorom oraz gościom. Niekiedy decydowanie się na konkretny styl ułatwia wszystkie dalsze kroki, na przykład wybór odpowiedniego lokalu na wesele pod Warszawą.

Styl stylowi nierówny

Zdecydowanie się na wybrany styl, na przykład vintage, to już połowa drogi. Dalej wystarczy trzymać się pewnych wytycznych, dzięki czemu oprawa uroczystości będzie spójna i efektowna. Można pod tym kątem dobrać także oprawę dźwiękową, a nawet zaproponować styl dominujący dla odzieży wszystkich uczestników. Tego typu wesela są niezwykle fotogeniczne, malownicze i świetnie wyglądają zarejestrowane w oku kamery. Obecnie prawie wszystkie imprezy weselne są urządzane z dużą starannością, dbałością o szczegóły. Goście bardzo je sobie cenią, czując się integralną częścią całości – zwłaszcza jeśli ich stroje korespondują z dominującym na weselu stylem.

Szczegóły różnego rodzaju

Oprawa to nie wszystko. Decydując się na konkretny styl, warto dołożyć starań, by jedyne w swoim rodzaju wesele pod Warszawą było wyjątkowe również pod bardzo prozaicznymi względami. Dość zwykłą, choć niezwykle istotną kwestią, jest jedzenie, jakie zostanie podane gościom. Żeby para młoda mogła cieszyć się tym dniem tak samo jak wszyscy zaproszeni, dobrze jest zdecydować się na profesjonalny catering. Jest to też okazja, by kelnerzy lub kelnerki mieli na sobie odzież pasującą klimatem do stylu. Stoły również mogą być udekorowane w odpowiedni sposób, można nawet tak ułożyć menu, by smak i kolorystyka potraw współgrały z dokonanym wyborem. Oczywiście zastawa stołowa lub dodatkowe rozwiązania zastosowane przy jedzeniu mają znaczący wpływ na odbiór imprezy przez gości.
Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą

Previous post

Sklepy meblarskie w Tychach a śląski rynek meblowy

Next post

Co warto wiedzieć o zawodzie konserwatora zabytków?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki