Dom i Wnętrze

Praktyczny pokój dla nastolatki? Żaden problem!

W życiu każdego rodzica nastaje moment, kiedy córka przestaje być dzieckiem i pewnym krokiem wkracza w dorosłość. Okres dojrzewania to przełomowy czas buntu i kształtowania swojej tożsamości. Każda nastolatka marzy o tym, aby przesłodzony, różowy pokój zamienić na stylowy kąt, który będzie odbiciem jej zainteresowań i odpowiedzią na coraz większe potrzeby.

Minimalistyczny biały pokój młodzieżowy dla dziewczyny

Jaka barwa jest najbardziej lansowana przez designerów? Oczywiście biel! Możesz być pewna, że każda młoda elegantka będzie zachwycona, kiedy w jej pokoju staną stylowe, lekkie meble w skandynawskim stylu! W kolekcji obowiązkowo musi znaleźć się pojemna szafa, która pomieści wszystkie ubrania, dodatki i rzeczy osobiste, biurko z ergonomicznym krzesłem i łóżko z materacem o stopniu twardości dostosowanym do wagi córki. Biały pokój młodzieżowy dla dziewczyny sprawdzi się  szczególnie dobrze w niewielkich mieszkaniach. Fronty wykonane z jasnej płyty meblowej pokrytej laminatem o wysokim połysku będą odbijać światło, optycznie powiększając przestrzeń. Aby pokój zyskał jeszcze większą głębię, w rogu pomieszczenia ustaw duże, stojące lustro. Białe meble będą ciekawie kontrastować z kanapą albo fotelami obitymi welurowym albo aksamitnym obiciem w intensywnym kolorze żywego fioletu, pulsującej czerwieni albo wyrazistego turkusu.

Stylowe dodatki

Charakter każdego pomieszczenia kształtują dodatki. Aby dopieścić aranżację, na łóżku rozłóż pled o gęstym splocie. Na nim ułóż stertę poduszek w odcieniach nawiązujących do koloru kanapy, a przy karniszu powieś lampki typu cotton balls, które stworzą sprzyjający nastrój do wieczornych, wielogodzinnych plotek z najlepszą koleżanką. Więcej praktycznych porad znajdziesz na stronie www.gama-sklep.com.pl.

Previous post

Co warto wiedzieć o wierceniu w betonie?

Next post

Po prostu zakochaj się w ogrodzie

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki