10 lis 2017

Gdzie nocować będąc w Warszawie?

Warszawa to bardzo atrakcyjne miejsce, które co roku jest odwiedzane przez wielu turystów. Coraz częściej przyciąga nie tylko osoby z Polski, ale również turystów zagranicznych. Zatem gdzie warto nocować, będąc w Warszawie?

0
28 cze 2016

Krajobrazy w Świnoujściu

Polacy wybierający się na swoje wakacje nad Bałtyk, bardzo często stawiają na Świnoujście, gdyż jest to popularna miejscowość turystyczna. Rezerwują więc dla siebie kwatery w Świnoujściu, biorą urlop, a później mogą do woli wylegiwać się na plaży. Powinni jednak zwrócić uwagę na wspaniały krajobraz, jakim może pochwalić się właśnie Świnoujście.

0
03 kw. 2016

Jak sprawić sobie przyjemność?

My kobiety często stawiamy siebie na ostatnim miejscu. Pamiętamy o najbliższych, ale o sobie nieszczególnie. Dopiero przypominamy sobie o własnych emocjach, gdy jesteśmy przemęczone i sfrustrowane. Podpowiadamy jak zadbać o siebie, by czuć się szczęśliwymi, nawet gdy tempo życia nas przerasta.

0
07 mar 2016

Wypoczynek dla dwojga

Współcześnie coraz mniej czasu znajdujemy dla siebie: na swoje zainteresowania, odpoczynek, naszego partnera. To poważny błąd – brak możliwości zrelaksowania się bardzo szybko odbija się na naszym zdrowiu. Warto zastanowić się nad zaplanowaniem najbliższych weekendów – wiosenna aura sprzyja podróżom, a coraz śmielej wychodzące zza chmur słońce sprawia, że na

0