Ciekawe

Wróżby SMS – Nowoczesne techniki wróżenia

Jasnowidze, tarotyści oraz wróżki coraz chętniej korzystają z nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Dzięki temu zyskują dostęp do szerokich rzesz klientów, a ezoteryka staje się nowoczesnym i dochodowym biznesem.

Wróżby na telefon

Wedle ostrożnych szacunków firm pomiarowych z ezoteryki telefonicznej korzysta rocznie półtora miliona Polaków. Stanowi to mniej więcej połowę wszystkich klientów wróżek, dlatego trudno się dziwić, że ten segment rośnie, a zakres usług stale się rozszerza. Największe firmy zatrudniają już nawet dwieście wróżek i tarotysów. Te oferują usługi wróżby sms, gdzie za niewielka opłatą możemy poznać naszą najbliższą przyszłość czy na przykład tarot tygodniowy, który rozwieje trapiące nas wątpliwości.
 
Współcześnie wszystkie wróżki zatrudniane w infoliniach przechodzą wnikliwą rekrutacje. Dyplom oraz firmowe szkolenie, którego koszt sięga często kilku tysięcy złotych są już oczywistością. Częstokroć wymaga się też wykształcenia psychologicznego. Popularność wróżek online wynika z faktu, że profesja ta nie cieszy się jeszcze w Polsce wystarczającym prestiżem. Chodzenie do wróżki uznawane jest za rzecz wstydliwą i krepującą. Rozmowa telefoniczna czy kontakt smsowy zapewniają anonimowość i osobisty charakter relacji. Do tego koszt takiej porady jest stosunkowo niewielki. Osobista wizyta u wróżki wiąże się z wydatkiem rzędu kilkuset złotych. Sms wysłany na infolinie kosztuje kilkanaście złotych.

Previous post

Najlepsze noclegi w Sandomierzu

Next post

Wyrażanie szczerych uczuć jest proste

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki