Technologia

Fotobudki: rodzaje

Fotobudki w ostatnich latach bardzo mocno zyskały na swojej popularności. Nie powinno więc nikogo dziwić, że zarówno wynajem, jak i sprzedaż fotobudek mocno wzrosła. Można je spotkać między innymi na weselach, imprezach firmowych i tym podobne.

Czym jest fotobudka?

Fotobudka to – najprościej mówiąc – mobilna, tak zwana magiczna, kabina fotograficzna, którą przywożą pod wskazany adres firmy świadczące tego typu usługi. Przywożą one, wraz z kabiną, wszelkiego rodzaju oryginalne gadżety, a pracownicy firm obsługują budkę przez całą imprezę. Fotobudki można wynająć między innymi na przyjęcia weselne, studniówki, rodzinne imprezy, a nawet firmowe wydarzenia.

Jak działa fotobudka?

W fotobudkach można znaleźć między innymi gadżety do przebrania, takie jak między innymi peruki, kapelusze, okulary, wąsy, śmieszne szale oraz maski, a także ciekawe kartki z wesołymi napisami. Wchodząc do kabiny, wystarczy zrobić śmieszne, szalone miny i poczekać w odpowiedniej pozie na wykonanie zdjęcia. Po zamknięciu kabiny, zdjęcia są wykonywane przez około piętnastu do dwudziestu sekund. Po tym czasie, zainteresowani otrzymują gotowe zdjęcia na różnych wydrukach.

Rodzaje fotobudek

Sprzedaż fotobudek dla tych, którzy chcą otworzyć swoją firmę obsługującą różnorodne wydarzenia jest dość szeroka. W ofercie można znaleźć między innymi fotobudkę Air LED. Najbardziej polecana jest ona na ekskluzywne imprezy. Charakteryzuje się tym, że zajmuje sporo miejsca, ale jednocześnie doskonale przykuwa wzrok oraz zainteresowanie. Jak sama nazwa wskazuje – jej wygląd zewnętrzny przypomina pewnego rodzaju poduszki, które są podświetlane.

Innym rodzajem fotobudek są fotobudki mobilne, które szczególną popularnością cieszą się na weselach. Wystarczy do nich wejść, przebrać się i… zrobić sobie niepowtarzalne zdjęcie.

Zainteresowani mogą postawić także na fotobudki branding. Są one duże, a jednocześnie posiadają sporo powierzchni na reklamę, na przykład logo firmy i tym podobne. Najlepiej nadają się firmowe eventy i wydarzenia biznesowe, na których nie będzie żadnych wątpliwości co do tego, kto jest organizatorem tego typu spotkania.

Fotobudki to niewątpliwie jedna z najlepszych atrakcji, jaką można wykorzystać podczas różnego rodzaju imprez. Wśród nich wymienia się odmienne modele fotobudek, które wyróżniają się odmiennymi rozmiarami oraz wyglądem, ale wszystkie tak samo doskonale rozbawiają uczestników imprez i sprawiają, że ci mogą liczyć na ciekawą pamiątkę. Zdjęcia wykonane w fotobudkach będą bowiem przypominać o wyśmienitej zabawie.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://smove.pl/ – sprzedaż fotobudek

Previous post

Taras: idealne miejsce na wypoczynek

Next post

Prawidłowa pielęgnacja włosów krok po kroku

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki