Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – najlepsza i najefektywniejsza metoda usuwania włosów

Depilacja laserowa otrzymała miano najefektywniejszej i najbardziej wygodnej metody usuwania zbędnego owłosienia. Nie ma się co dziwić! To dzięki niej wiele osób wreszcie uwolniło się od konieczności regularnego golenia swojej skóry, które po prostu jest uciążliwe. Nawet najlepsza i najostrzejsza maszyna czy najnowocześniejszy depilator nie są w stanie sprawić, że depilacja będzie wieczna. Jednak zabieg depilacji laserowej jest w stanie dotrzymać tej umowy!

W jaki sposób przeprowadza się zabieg depilacji laserowej?

Depilacja laserowa jest zabiegiem, który gwarantuje otrzymanie idealnie gładkiej skóry na czas permanentny. Jest to zagwarantowane przy kilku warunkach. Zdecydowanie najważniejszym z nich jest regularne chodzenie na zaplanowane przez pracownika firmy depilacyjnej wizyty. Nie przekładanie wizyt tylko ścisłe trzymanie się harmonogramu jest bardzo ważne. Jeżeli będzie się przekładało wizyty przedłużając cały proces być może laser nie natrafi na najważniejszą fazę wzrostu cebulek włosowych i nie sprawi, że zostaną uszkodzone w odpowiednim momencie. Bowiem tutaj liczy się czas i regularność!

Promień lasera, a więc wiązka światła o określonej długości fali i mocy wędruje na powierzchnię skóry. Dzięki temu powierzchnia skóry jest bardzo dobrze naświetlona, a w konsekwencji czego nagrzana. Dokładnie nagrzewa się barwnik skóry, który osiąga temperaturę dochodzącą nawet do 70 stopni Celsjusza. Takich warunków nie są w stanie wytrzymać żadne cebulki włosowe. Ich wewnętrzne struktury ulegają uszkodzeniu, a co za tym idzie cała cebulka ulega degradacji! W takiej sytuacji włosy od razu wypadają, a cebulki nie są w stanie wytworzyć nowych włosów ze względu na brak możliwości regeneracyjnych (pod warunkiem zniszczenia w odpowiedniej fazie).

Podsumowanie

Depilacja laserowa polega na regularnym przeprowadzeniu od 4 do 9 sesji depilacyjnych. Dzięki regularności i profesjonalnym podejściu do dobra pacjenta każdy może uzyskać idealnie gładką i miękką skórę. Współpraca z najlepszymi salonami jak salony depilacja.pl daje najszybszy, a także najlepszy rezultat!

Previous post

Tokeny - cyfrowe "bony upominkowe" dla różnych inwestorów

Next post

Spodenki sportowe męskie  

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki