Dom i Wnętrze

Materace z pianki termoelastycznej – kosmiczna technologia w Twojej sypialni


Producenci wyposażenia sypialni oferują swoim klientom ogrom materacy o zróżnicowanej budowie wewnętrznej i wykonanych z materiałów o odmiennej specyfice. Na tle piankowych, sprężynowych, bonellowych i kokosowych materacy szczególnie wyróżniają się modele z pianki termoelastycznej. Czym charakteryzują się bijące rekordy popularności produkty? Sprawdź!

Innowacyjna „pianka z pamięcią”

Pianka termoelastyczna (zwana również memory foam) opracowana została przez naukowców z NASA. Materiał, który miał służyć do produkcji poduszek powietrznych, dzisiaj służy nam w sypialniach. Nowoczesne tworzywo charakteryzuje się sprężystą strukturą, która otula ciało podczas snu. Pianka reaguje na ciepło ludzkiego ciała, dopasowując się do jego kształtu. Leżąc na materacu z memory foam, możemy poczuć lekkie zapadanie się w jego strukturę. Elastyczna pianka dopasowuje się do wszystkich krzywizn, co zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupowi i każdej partii mięśni. Materace z pianki termoelastycznej tłumią wszelkie ruchy, dlatego polecane są osobom śpiącym w jednym łóżku z partnerem.

Solidne, wygodne i tanie materace do spania? To możliwe!

Przed wymianą wysłużonego, niewygodnego materaca na model z nowoczesnej pianki powstrzymują Cię wysokie ceny modeli prezentowanych w sieciowych sklepach? Nie musisz rezygnować ze zdrowia i komfortu przez ograniczony budżet! Tanie materace do spania znajdziesz w sklepach internetowych. Producenci sprzedający swoje produkty on-line oferują wysokiej klasy materace  w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Znaczna część producentów dodatkowo proponuje atrakcyjne rabaty na pierwsze zakupy lub za zapisanie się do newslettera.

Previous post

Tandemowe skoki

Next post

Opakowania plastikowe

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki