Ciekawe

Ranking powerbanków dostępnych na rynku

Powerbanki to sprzęt niezbędny w torbie każdego właściciela smartfona, który ciągle narzeka na szybko rozładowującą się baterię w swoim telefonie. Na rynku można jednak dostać tak wiele rozmaitych modeli przenośnych akumulatorów, że trudno wybrać dla siebie najlepszy model. Czym zatem kierować się przy kupnie powerbanka i jakie modele przodują w rankingach?

Na jaki powerbank się zdecydować?

Przenośne akumulatory kuszą często pięknym wyglądem- ciekawą, kolorową obudową lub finezyjnym kształtem odwzorowującym popularne motywy pop-kultury. Trzeba jednak przyznać, że to nie ich wygląd ma kluczowe znaczenie w ich funkcjonalności.
Najważniejszym kryterium, jakie należy brać pod uwagę w momencie zakupu powerbanka, jest jego pojemność. Zakup akumulatora pozwalającego bowiem tylko na jedno bądź dwa ładowania jest nieopłacalny, a tym samym niepraktyczny. Najlepiej więc wybierać takie, których pojemność może naładować co najmniej dwa lub trzy cykle pracy baterii telefonu albo co najmniej jeden cykl pracy baterii tabletu.
Ranking cen powerbanków https://www.bomi.pl/ranking-power-bankow-top-10-najlepszych-modeli/
Standardowa cena za powerbank wysokiej jakości wynosi około kilkudziesięciu złotych. Najtańsze modele jednak kosztują zazwyczaj mniej niż 30 złotych. Najwyższe ceny przenośnych akumulatorów wahają się natomiast w granicach 130 złotych.
Niezależnie od progu cenowego głównymi markami, jakie mogą poszczycić się dobrej klasy urządzeniami, są między innymi: Platinet, Trust Primo, Vakoss, NavRoad albo Reinston. Decydując się na jakikolwiek model przenośnych akumulatorów tych firm, ma się pewność, że nagle rozładowany telefon w ciągu intensywnego dnia nie stanie się żadnym problemem.

Previous post

OPTYMALIZACJA POŁĄCZENIA RECEPCJI Z BOOKINGIEM

Next post

Fotelik do samochodu z systemem Isofix

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki