Ciekawe

Stojaki reklamowe w branży gastronomicznej – wypromuj ofertę swojego lokalu

W branży gastronomicznej panuje duża konkurencja zarówno wśród barów, kawiarni, jaki i restauracji. Aby skłonić klienta do skorzystania z usług, a także lepiej zaprezentować swoją ofertę warto stosować reklamę lokalu prezentowana na różnorodnych stojakach reklamowych. Oczywiście najlepiej taką reklamę zaadaptować w lokalu, a także bezpośrednio przed nim. Najczęstszą formą reklamy jest prezentacja na stojakach reklamowych menu lub dania dnia, a także organizowanych imprez okolicznościowych.

Producent stojaków reklamowych – projektowanie reklam dla branży gastronomicznej

Wśród stojaków reklamowych na uwagę zasługują tzw. potykacze. Jak sama nazwa wskazuje mają zwracać na siebie uwagę i rozłożone są w formie stożka na ziemi. Producent stojaków reklamowych wykonuje potykacze na zamówienie. Można przesłać własny projekt lub zlecić jego wykonanie. Oczywiście liczy się tu inwencja i przykucie uwagi potencjalnego klienta, gdyż potykacze najczęściej stawiane są przed wejściem do restauracji, kawiarni czy barów. Obok potykaczy można zdecydować się na stojaki na plakaty. Wykonane są z aluminium i szkła bądź pleksi. Jeśli chodzi o branżę gastronomiczną to taka forma reklamy najczęściej stosowana jest do promocji organizowanych wydarzeń, np. Sylwestra, Walentynek czy Dnia Kobiet, ale również do prezentacji menu. To dobra forma dla restauracji, które posiadają ogródki. Dzięki temu goście od wejścia mogą zorientować się w czym specjalizuje się dana restauracja.

Producent stojaków reklamowych – oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb

W branży gastronomicznej potrzebna jest odpowiednia promocja również w czasie różnych eventów odbywających się w mieście. Swoją ofertę lokale gastronomiczne mogą prezentować również na ekspozytorach. Można umieścić na nich ulotki z menu resturacji, bądź planowanymi wydarzeniami i całą ofertą, np. zawierającą również catering i organizowanie imprez okolicznościowych. Dzięki ekspozytorom można dotrzeć do większej ilości klientów. Również ekspozytory mogą zostać indywidualnie zaprojektowane i zawierać logo firmy, np. w postaci graweru. Taka forma reklamy może mieć także dowolny kształt, a jej wykonanie zapewniają urządzenia takie jak plotery, dzięki którym można uzyskać wielkoformatową reklamę na różnych materiałach. Producent stojaków reklamowych zapewnia ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Prowadząc działalność gastronomiczną warto skorzystać z tego typu promocji, która zapewni większą rozpoznawalność lokalu, a także realnie wpłynie na osiągany zysk.
Więcej informacji znajdziesz na stronie producent stojaków reklamowych

Previous post

Atrakcyjne pożyczki z dogodną spłatą

Next post

Nasienie

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki