Turystyka

Wczasy z daleka od Europy – jaki kierunek wybrać?

Jeszcze do niedawna w polskich biurach podróży królowały kierunki takie jak Egipt, Tunezja, Turcja. Sytuacja ta zmieniła się jednak diametralnie w ostatnich latach – wszystko przez rosnące zagrożenie terrorystyczne i zamachy, które miały miejsce w najpopularniejszych kurortach. Turyści masowo rezygnowali z wykupionych wczasów, nawet kosztem wpłaconych zaliczek. Biura turystyczne musiały znaleźć alternatywę nie tylko dla swoich klientów, ale również dla siebie – brak zainteresowania oznaczał bowiem spore kłopoty finansowe!
Dobrym pomysłem i rozwiązaniem problemów okazało się udostępnienie szerszej grupie odbiorców wyjazdów egzotycznych. To, co jeszcze do niedawna pozostawało w sferze marzeń dla większości Polaków obecnie stało się dostępne. Wszystko za sprawą znacznie niższych cen za wycieczki do takich miejsc jak Dominikana, Seszele, Kuba, Mauritius. Na co mogą liczyć osoby wykupujące takie wyjazdy?

Co znajdziemy w cenie wyjazdu?

W cenie wyjazdu z biurem turystycznym na jedną z rajskich wysp znajdziemy przede wszystkim przeloty w dwie strony, transfery z i na lotnisko, opiekę rezydenta lub pilota, ubezpieczenie turystyczne, zakwaterowanie w jednym z wybranych hoteli, wyżywienie w wybranej opcji, możliwość korzystania z hotelowych basenów, saun. W cenie wyjazdu nie są wliczone wycieczki fakultatywne, korzystanie z hotelowego sejfu. Jeśli interesują nas wycieczki fakultatywne – opłacamy je wprost do kieszeni pracownika biura, już podczas wczasów.
Istnieje możliwość jeszcze tańszego kupna wycieczki do egzotycznych krajów – wszystko za sprawą ofert na Dominikanę last minute, Seszele czy Kubę – również w opcji wyjazdu w przeciągu kilku kolejnych dni. Takie wyjazdy to dobra opcja dla osób, które nie planowały konkretnych wyjazdów i w dniu rozpoczęcia urlopu po prostu podejmują decyzję w biurze podróży.

Previous post

Nowoczesne śluby poza kościołem

Next post

Święta nieco inaczej…

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki