Zdrowie i Uroda

Zadbaj o siebie i poczuj się lepiej

Nasza kultura oparta na kartezjańskim cogito przez wieki na pierwszym  miejscu stawiała ludzką duchowość i potencjał intelektualny. Dopiero z czasem zrozumiano, że jesteśmy też cielesnością i emocjami. Ten aspekt podkreśla we współczesności antropologia filozoficzna, dla której ciało ma zasadnicze znaczenie. Wiąże ona cielesność z tym, kim jesteśmy na co dzień, w potoku zwyczajnego życia.

Troska o ciało i troska o siebie

Zadbać o swoje ciało, to zadbać o swoje zdrowie, wygląd, samopoczucie, pewność siebie i relacje międzyludzkie. Te wszystkie elementy są ze sobą powiązane. Przykładem takiego uzupełnienia są zdrowe zęby. Na dental4you.pl dowiemy się, jak możemy o nie zadbać. To podstawa dla całej naszej kondycji fizycznej, bo nieleczone zęby prowadzą do wielu groźnych chorób. Liczy się także aspekt estetyczny.
Białe i równe zęby to wspaniały uśmiech, nasza najlepsza ozdoba i sposób komunikowania się z otoczeniem. Wybielanie zębów, implanty zębów Kraków, ortodoncja, stomatologia estetyczna i zachowawcza, periodontologia, endodoncja, protetyka, chirurgia, higiena i profilaktyka – to część oferty Gabinetu Dentystycznego dental4You. Niezwykle pomocna, kiedy postanowiliśmy zadbać o siebie, żyć zdrowo i ładniej wyglądać.

Promienna cera i promienna osobowość

Często w pokazaniu tego, kim naprawdę jesteśmy, przeszkadzają nam cielesne niedoskonałości jak brzydkie zęby czy nieatrakcyjna cera. Jak to zmienić? Dental4You przygotował także propozycję w zakresie medycyny estetycznej.
Odzyskanie młodzieńczego blasku i promienność skóry wpłynie pozytywnie na nasz ogólny wygląd i samopoczucie. W ten sposób kształtuje się promienna osobowość, zewnętrzność łączy się z emocjonalnością i wewnętrznością. Przecież zadowolenie z życia to także kwestia naszego zdrowia i wyglądu.

Previous post

Choroby tarczycy – czy możesz mieć problem z jej funkcjonowaniem ?

Next post

Opieka nad stopami dzieci i dorosłych, czyli w gabinecie podologicznym

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki