Ciekawe

Aktywny weekend dla całej rodziny

Coraz mniej czasu poświęcamy naszym bliskim – wynika to głównie z nadmiaru obowiązków zawodowych i domowych, zmęczenia, stresu, niechęci. Psychologowie podkreślają jednak, jak istotne jest wspólne spędzanie czasu: wpływa to zarówno na samopoczucie nasze, jak i naszych bliskich. Jak poprawić relacje z rodziną? Z pewnością aktywne wspólne spędzanie czasu będzie najlepszym rozwiązaniem!

Spacery, jazda na rowerze…

Aktywność sprzyja poprawie samopoczucia, rozluźnieniu mięśni, uelastycznieniu całego ciała. Ruch poprawia naszą sprawność fizyczną, pozwala spalać nadmierną tkankę tłuszczową. Wspólnie z partnerem i dziećmi możemy chodzić na spacery, wybierać się na przejażdżki po lesie rowerami. Podczas takich wycieczek możemy także urządzić sobie piknik!
Ciekawą alternatywą dla siedzenia w mieszkaniu jest również wycieczka do zoo czy muzeum – z pewnością w naszej okolicy znajdzie się niejedno ciekawe miejsce.

Oryginalnym rodzajem spędzania czasu z bliskimi jest odwiedzenie parku linowego. Podczas zabawy pośród koron drzew uczestnicy są nadzorowani przez pracowników parku. Przed zabawą muszą oni przejść szkolenie instruktażowe. Szczególnie dzieci lubią ten rodzaj zabawy – z pewnością da wiele radości także dorosłym.

Sprawdź ofertę najciekawszego parku linowego w okolicy Mazowsza – park linowy w Jachrance koło Warszawy.

Previous post

Przygotowanie sali konferencyjnej

Next post

Współczesne kostiumy erotyczne

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki