Ciekawe

Współczesne kostiumy erotyczne

Od kilku lat na polskim rynku widzimy znaczne zmiany w kwestii gadżetów i kostiumów erotycznych. Do niedawna kojarzyły się one z wulgarnymi wzorami oraz wykorzystaniem nijakich i słabej jakości materiałów. O tym jak wiele zmieniło się w tym względzie możemy przekonać się sami odwiedzając topowe sklepy z odzieżą erotyczna w sieci.
Dawniej nie przykładano wiele uwagi do tego, z jakich materiałów tworzy się stroje. Istotniejsze były właściwości tych materiałów. Najczęściej wykorzystywano lateks, który odznacza się gładką, błyszczącą teksturą, eko skóry. Dzisiaj wiemy doskonale, że jakikolwiek strój wykonany z takich materiałów nie przepuszcza powietrza, utrudnia ruchy. Również wiele zastrzeżeń można było mieć do krojów, przez co ubrania były szyte wręcz niedbale.

Jak szyje się dzisiaj?

Obecnie kostiumy erotyczne to prawdziwy majstersztyk – są one projektowane przez uzdolnionych artystów, którzy łączą funkcjonalność, wygodę oraz estetyczny wygląd. Wykorzystywane materiały muszą być przede wszystkim elastyczne. Dzięki temu kostium nie krępuje ruchów, pozwala na większą swobodę. Kostiumy szyte są z wysokiej jakości tkanin bawełnianych, które pozwalają też skórze na swobodne oddychanie.
Czytaj więcej na farita.pl.

Previous post

Aktywny weekend dla całej rodziny

Next post

Zakup lakieru w sprayu?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki