Ciekawe

Aktywny wypoczynek z rodziną!

Obecnie wiele mówi się o tym, że Polacy są przemęczeni, zestresowani, nie mają możliwości zrelaksowania się, nie potrafią lepiej gospodarować swoim czasem. Lekarze biją na alarm – taka sytuacja to krótka droga do chorób serca, problemów nerwowych, wypalenia zawodowego, problemów na tle rodzinnym. Jak zaradzić tej sytuacji? Odpowiedź jest prosta – znajdźmy czas na odpoczynek, najlepiej z dala od komputerów i telewizorów.
Warto zastanowić się nad aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu – podczas ruchu nasz organizm nie tylko ma szansę się dotlenić, ale też zwiększyć wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Ruch na świeżym powietrzu wpływa też na uelastycznienie naszego ciała, wzmocnienie szkieletu, mięśni. Opcji zabaw na świeżym powietrzu jest naprawdę wiele – wspólnie z dziećmi możemy jeździć na rowerze, spacerować, wybierać się na pikniki za miasto. Ciekawym pomysłem jest także skorzystanie z oferty parków linowych!

Park linowy dla całej rodziny!

Parki linowe tworzone są na obrzeżach lasów czy w dużych parkach – instalacje prowadzone są pomiędzy koronami drzew. Ten typ zabawy przeznaczony jest dla osób w każdym wieku. Przed rozpoczęciem zabawy konieczne jest jednak przejście szkolenie u instruktorów zatrudnionych w parku.
Czytaj więcej na parklinowyjachranka.pl

Previous post

Medycyna estetyczna – co warto o niej wiedzieć?

Next post

Wyjątkowy weekend we dwoje – jak go zaplanować?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki