Turystyka

Wyjątkowy weekend we dwoje – jak go zaplanować?

Wspólnie spędzony czas jest czy, czego nie zrekompensują nam żadne pieniądze. Powinni pamiętać o tym zarówno zapracowani rodzice, jak i partnerzy poświęcający swój czas na pracę, hobby. Pielęgnowanie związku polega przede wszystkim na spędzaniu czasu razem, wspólnych sposobach na relaks. Warto zastanowić się, czy weekendowy wypad za miasto nie będzie świetnym sposobem na odpoczynek!

Urlop poza miastem

Planując krótki urlop we dwoje nie musimy wyjeżdżać w góry czy nad morze – mogłoby być to szczególnie trudne dla mieszkańców centralnej Polski. Warto zastanowić się nad spędzeniem czasu poza granicami miasta, np. nad pięknym jeziorem. W przypadku mieszkańców Warszawy dobrym pomysłem jest spędzenie czasu nad Zalewem Zegrzyńskim – stanowi on jedno z ulubionych miejsc wypoczynkowych mieszkańców stolicy od lat. W ciągu ostatnich lat powstało tu wiele interesujących hoteli i pensjonatów, posiadających specjalną ofertę dla swoich gości.
Zatrzymując się w hotelu w pobliżu jeziora możemy przede wszystkim korzystać z możliwości spacerowania pośród drzew, ale też żeglowania, korzystania z rowerków wodnych czy przejażdżek klasycznymi rowerami. Hotel zapewni nam także komfortowe pokoje, doskonałe wyżywienie i możliwość korzystania ze strefy SPA.
Czytaj więcej: jachranka.pl.

Previous post

Aktywny wypoczynek z rodziną!

Next post

Granice obrony koniecznej

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki