Dom i Wnętrze

Czym jest jajo ogrodowe?

 

Wygodne meble ogrodowe to marzenie wielu z nas – dzisiaj topowi producenci proponują nam oryginalne i trwałe meble, dopasowane do różnorodnych potrzeb. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się jajo ogrodowe – czym jest taki fotel i gdzie sprawdzi się najlepiej? Czy jajo ogrodowe pozwoli nam na komfortowy wypoczynek blisko natury?

Jajo ogrodowe – wygodny mebel wypoczynkowy!

Nie ma wątpliwości, że jajo ogrodowe przyciąga wzrok – jest to fotel wiszący, którego siedzisko znajduje się w obszernym kokonie. Taka konstrukcja pozwala nam nie tylko oderwać stopy od ziemi, ale również… bujać w obłokach! Huśtawka w kształcie kokonu stanie się ulubionym meblem zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Kołysane lekkimi powiewami wiatry jajo ogrodowe pozwoli nam relaksować się w swoim wnętrzu, drzemać, odpoczywać z książką w dłoni. Meble tarasowe takie jak jako ogrodowe całkowicie zmieni przestrzeń i sprawi, że stanie się ona znacznie ciekawsza. Jak skonstruowany jest taki mebel?

Konstrukcja jaja ogrodowego opiera się na stelażu z aluminium – materiał ten jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci, korozją czy odkształcaniem. Stelaż pokrywo plecionką technorattanową, której nieporowata powierzchnia nie wchłania wilgoci, brudu, kurzu. Technorattan jest również wysoce odporny na ścieranie czy promieniowanie UV – nawet po wielu latach zachowa on swój oryginalny kolor. We wnętrzu kokonu umieszczone są poduszki, które znacząco podniosą komfort wypoczynku.

Jajo ogrodowe w nowoczesnej aranżacji

Jajo ogrodowe możemy wykorzystać w licznych aranżacjach, zarówno jako główny mebel w strefie wypoczynkowej, jak i element większego zestawu. Komplety technorattanowe są rozbudowane, przez co nasz fotel wiszący możemy zestawić z sofą narożną, wygodnymi fotelami czy stolikiem.

 

 

 

Previous post

Open space, czyli kuchnia z wyspą

Next post

Najlepsze ubezpieczenia AC

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki