Dom i Wnętrze

Dodatkowe miejsce w mieszkaniu

W niewielkich mieszkaniach blokowych, szczególnie w kawalerkach, problem z miejscem jest kluczowy. Mieszkańcy muszą bardzo skrupulatnie podejmować decyzje o kolejnych meblach czy dodatkach. Jak sprawić, aby w mieszkaniu nie brakowało miejsca na przechowywanie? Kluczem jest dobranie odpowiednich mebli – z pomocą przychodzą nam liczni projektanci mebli i dodatków. Które z nich okażą się strzałem w dziesiątkę?

Łóżko z komorami, pufki otwierane…

Istnieje wiele mebli oferujących nam dodatkową przestrzeń do przechowywania. Przede wszystkim są to łóżka z wewnętrznymi komorami. Producenci mebli zaskakują nas nowymi pomysłami na oryginalny design, dlatego też klasyczne komory mogą być udostępniane w postaci eleganckich szuflad. W ich przypadku nie ma konieczności podnoszenia stelaża. Oczywiście również kupno klasycznej ramy łóżkowej daje możliwość przechowywania – wystarczy zakupić dwa lub trzy pojemniki zamykane, które wsuniemy pod łóżko!
Patent na zastosowanie dodatkowych pojemników możemy wykorzystać także w szafach – pojemniki konkretnych producentów doskonale do siebie pasują, przez co można układać je jeden na drugim!
Drugim ciekawym rozwiązaniem są pufy otwierane. Są one niezwykle wygodnym siedziskiem – miękkie tapicerki są również odporne na ścieranie, wnikanie brudu. We wnętrzu pufki możemy przechowywać kable, ładowarki.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Previous post

Jak działają przemysłowe oczyszczalnie ścieków?

Next post

Kupno mebli ogrodowych: u producenta czy w sklepie budowlanym?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki