Dom i Wnętrze

Inspiracje na taras przy domu zadaszony

Zwykły taras bez trudu zmienimy w wyjątkowe miejsce wypoczynkowe dzięki meblom i dodatkom oferowanym przez topowych producentów. Taras przy domu zadaszony to jedna z najchętniej realizowanych propozycji – taki taras pozwoli nam na odpoczynek blisko natury bez względu na warunki atmosferyczne. Taras przy domu zadaszony warto wypełnić meblami dopasowanymi do naszych potrzeb. Co obecnie jest najmodniejsze?

Taras przy domu zadaszony – wybierz pergolę!

Jak stworzyć taras przy domu zadaszony? Najważniejszy okaże się system, który ochroni nas przed słońcem i deszczem. Jeszcze do niedawna najchętniej wybierane były parasole ogrodowe, te dawały jednak możliwość zacienienia jedynie skrawka tarasu. Nowoczesna pergola to idealne rozwiązanie na taras przy domu zadaszony – dzięki niej będziemy mogli korzystać z uroków lata kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota.

Pergole nowoczesne to konstrukcje wznoszone na aluminiowych elementach malowanych proszkowo. Modułowa budowa sprawia, że możliwe jest zadaszenie dowolnej przestrzeni! Na szczycie konstrukcji znajduje się dach – najchętniej wybierane modele posiadają dachy wykonane z listew uchylnych. Dzięki pergoli tarasowej będziemy mogli spędzać czas na tarasie kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota, bez względu na pogodę. Dachy pergoli są całkowicie wodoodporne, przez co nie musimy obawiać się niespodziewanego deszczu. Warto dodać, że pergolę możemy uzupełnić o rolety boczne i frontowe, chroniące przed silniejszymi podmuchami wiatru.

Taras przy domu zadaszony i nietuzinkowe meble ogrodowe

Chcąc zapewnić sobie komfort na zadaszonym tarasie warto wybrać odpowiednie meble. Poza klasycznymi kompletami mebli ogrodowych u producentów znajdziemy również wygodne leżanki ogrodowe z możliwością regulowania ustawienia zagłówka.

 

 

Previous post

Nowoczesne zadaszenie ogrodu - tak czy nie?

Next post

Profesjonalne spodnie na konia – warto?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki