Ciekawe

Przyjęcie weselne z fotobudką

Wypuszczanie pary gołębi, pokaz fajerwerków, puszczanie płonących lampionów czy inne romantyczne atrakcje nie muszą podobać się wszystkim parom młodym. Często nowożeńcy wolą uświetnić swoje przyjęcie weselne czymś znacznie weselszym i zabawniejszym. Doskonałym wyborem w takim przypadku jest fotobudka.

Zdjęcia wszystkich gości

Fotobudki są dla wielu osób nowością, dlatego niektórzy obawiają się z nich korzystać. Boją się, że jest to trudne lub że zdjęcia są niskiej jakości. Wynajęcie fotobudki na wesele może być z tego powodu zaskoczeniem zwłaszcza dla starszych członków rodziny. Niemniej, nawet oni szybko przekonują się, że ten przenośny sprzęt fotograficzny gwarantuje, że przyjęcie weselne będzie naprawdę udane.
Państwo młodzi mogą zachęcić wszystkich gości, aby zrobili sobie zdjęcia w fotobudce. Goście mogą robić serie zdjęć indywidualnie, jak i wraz z innymi osobami oraz z nowożeńcami. Zrobienie każdej serii zajmuje jedynie kilkadziesiąt sekund, a zdjęcia są drukowane od razu po jej zakończeniu. Każdy z gości może wybrać własne tło dla zdjęć oraz ozdobić fotografie „gadżetami” takimi jak śmieszne wąsy, okulary, kapelusze czy peruki. Dodatkowo goście uwiecznieni na fotografiach mogą napisać na ich odwrocie specjalną dedykację dla państwa młodych.
Radosna atmosfera, odrobina alkoholu oraz doborowe towarzystwo sprawiają, że nawet najwięksi ponuracy w rodzinie przekonują się do wspólnego robienia zdjęć. Dzięki temu wesele jest udane dla wszystkich gości bez względu na upodobania. Fotobudka pozwala gościom pozbyć się zahamowań w zabawie i zintegrować się nawet z nieznanymi dotąd osobami z rodziny pani młodej bądź pana młodego.

Małe wymagania i wiele radości

Aby skorzystać z fotobudki na przyjęciu weselnym, nie trzeba wiele. Wystarczy, że znajdzie się dla niej zadaszone miejsce o powierzchni około 1 m2, w którym jest dostęp do energii elektrycznej. Sprzęt można dzięki temu zamontować nawet w niewielkich lokalach czy w restauracjach bez obaw o to, że goście nie będą mieli gdzie tańczyć. Co więcej, urządzenie można również montować pod niewielkimi zadaszeniami na przyjęciach weselnych odbywających się w ogrodach.
Goście chcący zrobić sobie zdjęcie w urządzeniu, mogą do niego wejść, nacisnąć na ekranie przycisk start i po prostu świetnie się bawić. Nie muszą nic płacić ani ustawiać, by fotobudka działała prawidłowo. Co więcej, nie do końca udane zdjęcia można przyozdobić „gadżetami”, dzięki czemu każda fotografia będzie stanowić miłą pamiątkę zarówno dla gości, jak i dla państwa młodych.
Ofertę fotobudek znajdziesz na Smove.pl

Previous post

Przeszczep dziąsła – o czym warto wiedzieć?

Next post

Śluby dawniej i dzisiaj – jak zmieniają się nasze zwyczaje?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki