Dom i Wnętrze

Przyjmujemy gości – gdzie ich posadzić?

Przyjmowanie gości i organizacja przyjęć to z pewnością duża atrakcja, nie tylko dla domowników, ale i osób zaproszonych. Przygotowując się do podjęcia gości musimy jednak pamiętać, aby przybyli mogli wygodnie usiąść przy stole i czuć się komfortowo przez wiele godzin. Jakie siedziska będą najlepsze w salonie, gdzie często będziemy spędzać wspólnie czas?

Sofy, pufy, fotele

Podstawą są oczywiście sofy – obecnie najmodniejsze modele wzorowane są na stylistyce skandynawskiej. Sofy powinny być oparte na drewnianym stelażu, a ich tapicerka powinna być gruba i jednokolorowa, najlepiej w barwie szarej, czarnej czy bieli. Istotne jest także to, aby siedziska miały wygodne oparcia.
W nowoczesnych wnętrzach czy w salonach przeznaczonych do rozrywki najodpowiedniejsze okażą się pufy wypełnione granulkami. Ten rodzaj siedziska pozwala na siedzenie a nawet leżenie – wewnętrzny wkład sprawi, że pufa doskonale dopasuje się do naszej pozycji. Kiedy do dyspozycji mamy niewielką ilość miejsca najlepsze będą pufy otwierane – w ich wnętrzu możemy przechowywać kable, ładowarki i inne drobiazgi.
Oczywiście w mieszkaniu powinien znajdować się również stół – postawmy na model rozkładany, dzięki czemu będziemy mogli podjąć więcej gości w nieoczekiwanych sytuacjach.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl

Previous post

Gdzie postawić łóżko w sypialni

Next post

Internetowe kantory walut

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki