Dom i Wnętrze

Stoliki czy dzieła sztuki?

Awangardowo urządzone wnętrze bardzo często przypomina galerię, w której zgromadzono oryginalne przedmioty, dzieła sztuki. Nawet zwykłe rzeczy, jak stoły czy szafy, wyglądają zdumiewająco i niecodziennie. Widać w nich artystyczną duszę projektanta. Nowoczesna przestrzeń bardzo lubi intrygować formą, czego przykładem są designerskie stoliki.

Awangardowe zestawienia

Nowoczesne meble tapicerowane, na przykład te proponowane przez Etap Sofa, wspaniale zaprezentują się w towarzystwie designerskich stolików, które dopełnią je w niebanalnym stylu. Efektowna sofa, w oryginalnym kolorze, do której dostawimy stolik przypominający kubistyczny projekt – tak powstaje kreacja wnętrzarska inspirowana sztuką. Albo nowoczesne meblościanki, wyglądające jak abstrakcyjne układanki – nadają się idealnie jako tło dla pomysłowych stołów czy stolików.

Stolik w nowojorskim stylu

Propozycja od producenta Paged – stolik New York, z pełnym blatem lub szklanym blatem. Wygląda jak przedmiot znaleziony w pracowni artysty. Nogi stolika tworzą literę X, która zresztą bardzo często wykorzystywana jest jako wzór dla projektów meblarskich czy architektonicznych. Stół wyróżnia się także swoją kolorystyką. Do wyboru mamy dwadzieścia wybarwień drewna.

Stolik w sycylijskim stylu

Paged proponuje kolejny designerski stolik, który przeobrazi każde wnętrze – Catania ze szklanym blatem rozkładanym. Kolor naturalnego forniru wykonanego z orzecha Caramello to rewelacyjne dopełnienie niezwykłej formy. Stolik ten występuje też w wersji z pełnym blatem.

Stolik w magnetycznym stylu

Kolejna propozycja od tego samego producenta, czyli stolik rozkładany Magnetic ze szklanym blatem. Przepiękny. Dostępny w dwudziestu wybarwieniach drewna. Łączy wygodę i design. Ozdobi zarówno klasyczne jak i nowocześnie pomyślane wnętrze.

Previous post

Agencje programistyczne w Polsce

Next post

Dlaczego warto zdecydować się na zamykanie naczynek?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki