Dom i Wnętrze

Zorganizuj garden party w swoim ogrodzie!

Okres późnej wiosny i lata to najlepsza pora na to, aby we własnym ogrodzie zorganizować przyjęcie dla najbliższych. Sami zadecydujmy, jaki będzie jego charakter: czy będzie to grill, czy przyjęcie dla dzieci, czy popołudniowa kawa i domowe ciasto. Każda okazja jest dobra do tego, aby wspólnie zasiąść przy jednym stole! Jak przygotować się do przyjęcia gości w ogrodzie? Z pewnością najważniejsze będzie kupienie odpowiednich mebli ogrodowych!
W polskich sklepach budowlanych nie brakuje zestawów mebli ogrodowych w niskich cenach. Warto jednak poświęcić nieco więcej czasu na poszukiwania idealnego zestawu ogrodowego. Znajdziemy je w sklepach internetowych – tam wybór jest znacznie szerszy! Jakie meble cieszą się największym zainteresowaniem?

Meble technorattanowe, meble aluminiowe

Bez wątpienia to meble ogrodowe z technorattanu cieszą się największym zainteresowaniem. Nie powinno to dziwić, gdyż są lekkie, eleganckie i niezwykle trwałe. Włókno technorattanowe jest polimerem, który zastąpił naturalny rattan. Dawniej włókna rattanowe pozyskiwano z azjatyckich roślin, jednak ich nadmierna eksploatacja szybko wyczerpała większość źródeł, przez co konieczne było znalezienie tańszego i bardziej dostępnego odpowiednika. Technorattan okazał się strzałem w dziesiątkę – jest odporny na uszkodzenia, działanie promieni słonecznych, wilgoć. Niezwykle łatwo utrzymać go w czystości. Wśród mebli technorattanowych dostępne są krzesła, fotele, sofy, stoliki, kosze i donice.
88-47-1428671269_d33e04827b811538
Innymi popularnymi meblami są meble wykonane z litego drewna. Ich zaletą jest trwałość i waga: nawet przy najbardziej porywistym wietrze nie przewrócą się one. Waga ławki drewnianej może jednak okazać się także zbyt duża, przez co jej przesuwanie czy zmiana miejsca staną się niezwykle problematyczne. Meble takie sprawdzają się w dużych ogrodach.

Previous post

Kto może korzystać z depilacji laserowej?

Next post

Ekologiczny dom – to nie takie trudne!

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki