Ciekawe

A może skok tandemowy?

Powodów do obdarowywania jest wiele: urodziny, imieniny, rocznice, wejście w dorosłość, ukończenie szkoły ze świetnymi wynikami itd. Jeżeli ktoś ma już wszystko lub tak twierdzi, a lubi przypływ adrenaliny, można pomyśleć o zafundowaniu takiej osobie skoku ze spadochronem.

Kiedy adrenalina to jest to

Wiele osób, niezależnie od wieku, zainteresowań, czy płci, poszukuje mocnych wrażeń. Nie przychodzi im do głowy, że właściwie niemal pod ręką mają możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego. Chodzi o skoki tandemowe ze spadochronem.
Taki skok można zafundować komuś przy jakiejś konkretnej okazji. Będzie to wydarzenie samo w sobie i dzięki temu dana osoba może liczyć na wielkie przeżycia, a później na wspaniałe wspomnienia.
Jednak zawsze będzie pewna grupa osób, która po takim skoku tandemowym będzie chciała kontynuować tę przygodę i uczyć się skoków, by móc je kiedyś odbywać samodzielnie.

Skoki tandemowe mogą więc zapoczątkować przygodę życia, trwającą przez wiele lat.

Skok na każda okazję

Odbywszy pierwszy skok tandemowy, wiele osób chce go powtórzyć. Nie musi to od razu oznaczać, że ktoś zwiąże ze skokami swoje przyszłe życie. Niektórym wystarczy jeden tandemowy skok raz na jakiś czas. Na pewno jest to więc świetny sposób uczczenia wielu ważnych życiowych okazji. Nie musi to być równoznaczne z indywidualną potrzebą rozpoczęcia całego szkolenia.
Dla niektórych takie czekanie od skoku do skoku to sposób na życie, terapia, czekanie na coś przyjemnego, co nadaje sens codzienności.Jeśli dodać do tego wrażenia wyniesione ze skoku, można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że od skoków tandemowych można się uzależnić. Z jednej strony obecność instruktora daje poczucie bezpieczeństwa i niedoświadczony skoczek może skupić się na tym co się dzieje dookoła. Z drugiej strony nadal skok to wydarzenie, które dostarcza sporej dozy adrenaliny.

Do skoku tandemowego do instruktora

Zdarza się i tak, że pierwszy skok tandemowy sprawi, że dana osoba będzie chciała zrobić cały kurs skoków ze spadochronem, aby samej zostać nawet instruktorem. W ten sposób jeden skok tandemowy – ten na próbę lub dla uczczenia jakiejś okazji – zmieni czyjeś życie, a nie tylko ten jeden dzień. I – co tu dużo mówić – większość ludzi ceni sobie taką zmianę.
Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami ze Strefy Silesia

Previous post

Mechanika samochodowa – nie jesteśmy skazani na bylejakość!

Next post

Taras w industrialnej odsłonie – odkrywamy uroki metalu

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki