Ciekawe

Czym wyróżnia się obuwie dr orto?

Profilaktyczno-zdrowotne obuwie dr orto w całości wykonane jest z oddychających i bardzo miękkich materiałów, które są bardzo komfortowe w użytkowaniu. Elastyczne buty automatycznie dostosowują się do kształtu stopy. Oryginalne buty dr orto są doskonałym wyborem dla tych osób, które mają mniejsze lub większe problemy ze zmianami zwyrodnieniowymi stóp.

Nowoczesne obuwie dla wymagających

Obuwie dr orto zaprojektowane jest w taki sposób, aby można je było rozłożyć. Ma to olbrzymie znaczenie przede wszystkim przy dokuczliwym bólu i opuchliźnie stóp. Materiały włókiennicze wyróżniają się doskonałymi właściwościami higienicznymi. Profilaktyczno-zdrowotne obuwie bez wątpienia jest najlepszym wyborem dla osób ze stopą cukrzycową.

Buty dr orto wyróżniają się obszernym wnętrzem, dzięki czemu nie ma problemu z uwieraniem stopy. Nawet osoby z mocno spuchniętymi stopami mogą liczyć na wysoki komfort. Na szczególną uwagę zasługuje również minimalna ilość przeszyć i różnorodnych łączeń. Są to jedne z tych elementów, które najczęściej uwierają stopy.

Nowoczesna wyściółka SILBER

Oryginalne buty dr orto oparte są na rewelacyjnej wyściółce SILBER, która w swoim składzie zawiera mnóstwo nanocząsteczek srebra. W dużej mierze to właśnie dzięki niewielkim dodatkom srebra można liczyć na doskonałe właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne.

Dużym atutem naonocząsteczek srebra jest to, że dzięki nim można ograniczyć nieprzyjemne zapachy. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które zmagają się z nadmiernym poceniem stóp. Wyściółka SILBER zapewnia komfort termiczny, a co najważniejsze absorbuje wilgoć.

Wysokiej jakości wykonanie

Obuwie dr orto oparte jest nie tylko na wysokiej jakości materiałach, ale również na zaawansowanych technologiach. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim sprężysta podeszwa. To właśnie dzięki niej można zabezpieczyć stopy przed mikrourazami.

Buty dr orto posiadają także szeroki i wysoki czubek, dzięki któremu możliwe jest swobodne ułożenie palców. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie zbyt wąski czubek jest przyczyną wielu drobnych urazów.

Buty w całości wykonane są z wysokogatunkowego tworzywa PU. Znakami charakterystycznymi są także praktyczne rzepy, dzięki którym można optymalnie wyregulować obuwie. Na samym końcu warto wspomnieć o bardzo atrakcyjnej cenie. Nowoczesne buty dr orto można kupić już od 130 zł. Pamiętać należy oczywiście o tym, aby wybrać odpowiedni rozmiar.

Więcej informacji znajdziesz na stronie odzież dziecięca.

Previous post

Odzież medyczna - wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Next post

Szukasz armatury sanitarnej do łazienki lub kuchni? Sklep internetowy Frapeti.pl to prawdziwe źródło inspiracji. Zobacz najnowszą kolekcję!

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki