Ciekawe

Szukasz armatury sanitarnej do łazienki lub kuchni? Sklep internetowy Frapeti.pl to prawdziwe źródło inspiracji. Zobacz najnowszą kolekcję!

Przed remontem łazienki i kuchni powinniśmy wybrać armaturę sanitarną, która będzie odpowiadała naszym potrzebom. Wiele sklepów proponuje sprzęt o różnych rozmiarach, kolorze i kształtach. To od naszych preferencji zależy, który z nich będzie pasował do tych pomieszczeń. Współczesne rozwiązania technologiczne proponują nam szereg możliwości. Począwszy od popularnych “geberitów” po zbudowanie odpływu liniowego pod prysznicem. Oba z tych sposobów pozwalają na zaoszczędzenie sporo miejsca w łazience. Z kolei kuchnia na wymiar zmieni pomieszczenie diametralnie. To tych prac należy jeszcze wybór odpowiedniej armatury sanitarnej, którą znajdziesz na Frapeti.pl.

Armatura sanitarna w kuchni – zlewozmywaki, baterie kuchenne i akcesoria

Naszą pierwszą propozycją są zlewozmywaki kuchenne. W sklepie Frapeti.pl masz bogaty wybór tego produktu. Rozpoczynając na zlewach jednokomorowych, a kończąc mniejszych, zaokrąglonych zlewozmywakach. Każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Kolekcja tego sprzętu w sklepie online różni się sposobem montażu, kształtem, kolorami i materiałem, z którego został wykonany. Stalowe zlewy do kuchni są odporne na wysokie temperatury, na działanie kwasów, zadrapania czy zarysowania. Z kolei te wyprodukowane z ceramiki są łatwe w utrzymaniu i stanowią doskonałą alternatywę dla stali lub granitu i z pewnością będą świetnie prezentować się w Twojej kuchni.

Rozwiązania idealne dla mniejszych łazienek – co kupisz na Frapeti.pl?

Na Frapeti.pl dostaniesz gotowe rozwiązania, które odmienią diametralnie Twoją łazienkę. Bogaty wybór wanien wolnostojących, baterii prysznicowych lub misek toaletowych pozwoli na zaoszczędzenie sporo miejsca. Dzięki temu to pomieszczenie będzie praktyczne i funkcjonalne, a dodatkowo wyróżni się na tle estetycznym. Z Frapeti masz możliwość stworzenia łazienki marzeń. Sprawdź wszystko, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie!

 

Previous post

Czym wyróżnia się obuwie dr orto?

Next post

Utrata prawa jazdy – kiedy policja ma prawo odebrać dokument?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki