Zdrowie i Uroda

Narty Rossignol w outlecie – czas na wyprzedaż końcówek serii!

Wielkimi krokami zbliża się koniec sezonu narciarskiego. Oznacza to nie tylko masę wspomnień, zdobycie nowych umiejętności narciarskich, ale też… mnóstwo sprzętu narciarskiego zalegającego na półkach sklepowych. Wśród nich sporą część stanowią narty Rossignol, które teraz można kupić w outlecie.

Co to jest outlet?

Narciarski outlet działa w oparciu o dokładnie takie same zasady, co w przypadku każdej innej branży. W ten sposób można zakupić wiele nart Rossignol w bardzo atrakcyjnej cenie. Jak atrakcyjnej? Często mówi się nawet o obniżkach na poziomie 60 procent. W praktyce jest to o wiele mniej, niż np. w trakcie sezonu (nawet, jeśli kupujemy narty poprzez profesjonalną wypożyczalnię).

Oczywiście sama cena to nie wszystko. Zakup nart Rossignola z tak zwanych „końcówek serii” to możliwość nabycia bardzo dobrych produktów, które w niczym nie odbiegają od produktów nowych, które można być w środku sezonu. Czy różnice w jakości takich nart mogą być bardzo duże?

Narty Rossignol – jakość w outlecie

Na rynku istnieje wiele firm z tak zwanej „branży”, które sprzedają narty w outlecie. Tą samą drogą poszedł między innymi producent nart Rossignol, który wypuścił własny, tematyczny sklep sprzedający tego typu produkty. Dzięki temu można nabyć modele nart, które w praktyce niczym nie różnią się od modeli nowych.

Skąd taka niska cena? Otóż narty Rossignol oferowane w oulecie mogą być zapakowane po raz drugi, mogą też posiadać drobne ryski i być wcześniej testowane. Oczywiście sprzedaż nart w outlecie oznacza również konieczność dokładnego opisania przez Sprzedawcę wszystkich powyższych „wad”. W praktyce można zatem zakupić sprzęt nowy, którego cena będzie nawet o 60 procent niższa!

Polowanie na koniec sezonu

Co ciekawe, wielu producentów nart (w tym wspomniany Rossignol) właśnie teraz notuje najwyższe zyski sprzedażowe. Klienci bardzo chętnie nabywają tani, markowy sprzęt narciarski. Co więcej – nie muszą tego robić wyłącznie za pośrednictwem outletu. Istnieją na rynku również i takie podmioty, które sprzedają towar nowy, choć posezonowy. Naturalnie jego cena jest zdecydowanie niższa.

Czy zatem opłaca się nabywać narty marki Rossignol wtedy, gdy ich cena jest tak niska? Oczywiście! Zwłaszcza, że ich konstrukcja nie wymaga dużej ilości przestrzeni użytkowej. Wręcz przeciwnie – ich wartość i jakość użytkowa nie zmniejszą się do przyszłego sezonu. To właśnie wtedy będzie można wyjechać na stok praktycznie nowymi, markowymi nartami Rossignol o doskonałych parametrach jezdnych i użytkowych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie narty rossignol https://agasport.com.pl/narty-cat-2.

Previous post

Czy pergole metalowe sprawdzą się w naszych ogrodach?

Next post

Jak sprawić, by taras przydomowy zachęcał do odpoczynku?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki