Ciekawe

Platformy e-learningowe – co warto o nich wiedzieć?

Dokształcanie się i zwiększanie swoich umiejętności zawodowych to najlepsza droga do tego, aby awansować czy ogólnie – aby odnieść sukces w danej branży. Okazuje się, że obecnie mamy znacznie więcej możliwości poszukiwania sprawdzonych źródeł wiedzy. Do niedawna pragnąc zdobyć dodatkowe umiejętności konieczne było zapisanie się na szkolenia wewnątrz firmowe lub też skorzystanie z ofert szkół kształcenia ustawicznego. Obecnie jest to znacznie prostsze. Jak to możliwe?
Dostępność internetu oraz szybkość łączy internetowych sprawiła, że każdy z nas może swobodnie surfować po sieci i korzystać z zawartych w niej informacji. Sieć internetowa stała się idealnym miejscem do tworzenia platform e-learningowych, na których znaleźć można materiały edukacyjne związane z konkretnymi zagadnieniami. Topowe platformy e-learningowe to złożone serwisy, które stale ulepszają swoją funkcjonalność oraz każdego dnia oferują coraz nowsze materiały edukacyjne. Czego mogą one dotyczyć?

Projektowanie graficzne, architektura

Z pewnością największym zainteresowaniem cieszą się materiały związane z projektowaniem graficznym. Prosty sposób przekazywania wiedzy, zrozumiały język oraz wiele ćwiczeń pozwala nie tylko na zapoznanie się z konkretnymi programami graficznymi, ale i na rozpoczęcie swojej przygody z projektowaniem. Oczywiście na platformach znajdziemy nie tylko materiały dla początkujących – wiele tu wideo dla średnio zaawansowanych i osób biegle posługujących się danymi rozwiązaniami.
Jakie kursy cieszą się największym zainteresowaniem? Z pewnością jest to kurs 3ds Max przygotowany przez CGWISDOM. Został on opracowany w taki sposób, aby osoby początkujące mogły krok po kroku zapoznawać się z kolejnymi zagadnieniami i ćwiczyć je na konkretnych przykładach.
Czy korzystanie z platform jest płatne? Tak – jesteśmy zobligowani zapłacić za interesujące nas materiały wideo. Proces kupna wygląda podobnie jak w każdym sklepie internetowym. Konkretny produkt umieszczamy w wirtualnym koszyku, a kolejno przechodzimy do metody płatności. Wraz zaksięgowaniem wpłaty interesujący nas produkt zostaje przypisany do naszego konta. Od tej chwili możemy korzystać z niego w dowolnej chwili. Topowe platformy pozwalają na korzystanie z materiałów bez ograniczeń czasowych oraz na ściągnięcie wideo na nasz prywatny komputer. Oczywiście ściągając materiał zobowiązujemy się do tego, że nie będziemy go nielegalnie rozpowszechniać.

Previous post

Egzotyczne wakacje – jaki kierunek wybrać?

Next post

Doping w sporcie – pozwolić czy walczyć?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki