Ciekawe

Prezent dla chłopca – jakie zabawki wybierać?

Kupno prezentu dla dziecka nie jest współcześnie prostym zadaniem – wynika to głównie z olbrzymiej oferty sklepów zabawkowych oraz popularności gadżetów elektronicznych. Wiele dzieci posiada tak dużą liczbę zabawek, że każda nowa nie jest dla nich atrakcją. Jak wybrnąć z tego problemu?

Zabawki drewniane – bezpieczeństwo i trwałość na lata!

Z pewnością dobrym pomysłem będzie poszukiwanie zabawek nietypowych. Takimi z pewnością są ekologiczne zabawki drewniane, dostępne na polskim rynku od kilku lat. Z pewnością pamiętają je nasi rodzice, którzy podobnymi bawili się w dzieciństwie. Obecnie zabawki drewniane są niezwykle modne i pożądane. Ich podstawową zaletą jest fakt, że są wykonane z bezpiecznego materiału – drewno jest dokładnie szlifowane, zabawki nie posiadają ostrych brzegów. Każdy produkt malowany jest nietoksycznymi farbami i pokrywany bezbarwnym lakierem.

Zabawa w każdym wieku

Zabawki drewniane dedykowane są dzieciom w każdym wieku: dla niemowląt przeznaczone są chodziki o fantazyjnych kształtach, również zabawki wiszące. Dla dzieci nieco starszych przygotowano zabawki takie jak kolejka drewniana, koraliki do nawlekania, zabawki do pchania. W ofercie firm nie brakuje też zabawek edukacyjnych.

Previous post

Na co zwrócić uwagę przy wyborze umywalki?

Next post

Wypoczynek dla dwojga

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki