Dom i Wnętrze

Lato w promieniach słońca


Lato to idealny czas na odpoczynek – wysokie temperatury, słońce i piękna pogoda zachęcają do tego, aby jak najwięcej czasu spędzać poza domem. Relaks na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie, warto więc jak najczęściej przebywać na zewnątrz. Posiadacze balkonów, tarasów czy ogrodów mają ułatwione zadanie – wystarczy kilka elementów, aby stworzyć oazę relaksu blisko domu!

Piękne i wygodne meble ogrodowe

Podstawą w strefie wypoczynkowej są meble ogrodowe. Zestawy mebli na taras czy do ogrodu znajdziemy u najlepszych producentów. Zaproponują nam oni nowoczesne i tworzone zgodnie z trendami kolekcje, które z pewnością zachwycą wyglądem oraz funkcjonalnością. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się piękne meble technorattanowe oraz kolekcje modułowe. Istotne jest, aby wybrane meble outdoorowe były odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz wilgoć. Wysokiej klasy materiały pozwolą na znaczne wydłużenie żywotności mebli.

Parasole słoneczne – jakie wybrać?

Obecnie wiele mówi się o konieczności ochrony przed słońcem – silne promieniowanie słoneczne sprawia, że narażeni jesteśmy na poparzenia słoneczne, udary. Wybierając parasol ogrodowy 3m możemy mieć pewność, że da nam on wiele cienia i ochroni nie tylko przed słońcem, ale i… deszczem! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu unikatowych tworzyw i materiałów. Poliestrowe czasze pokrywane są warstwą poliuretanu, który chroni przed wilgocią, wnikaniem kurzu, promieniowaniem UV. Materiał czaszy amortyzowany jest przez sprężyny naciągowe, przez co nawet w czasie silniejszych podmuchów wiatru tkanina pozostaje na właściwym miejscu. Parasole mogą być umieszczane na różnych podstawach – wielu klientów wybiera podstawy odpowiednie do wkopania w ziemię, tworzone z włókna szklanego.

Previous post

Tanie materace do spania – czy to odpowiedni wybór?

Next post

Taras: idealne miejsce na wypoczynek

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki