Dom i Wnętrze

Stół ogrodowy okrągły technorattan – geometryczna perfekcja w ogrodzie!

Wykreowanie przestrzeni wypoczynkowej blisko domu jest dzisiaj niezwykle łatwe. Szeroki wybór mebli ogrodowych i dodatków pozwoli na stworzenie miejsca, z którego chętnie korzystać będą domownicy. Jedną z topowych propozycji, która cieszy się dużym zainteresowaniem, jest stół ogrodowy okrągły technorattan. Czy warto go zakupić? Zdecydowanie tak!

Jak zbudowany jest stół ogrodowy okrągły technorattan?

Nowoczesny stół ogrodowy okrągły technorattan to propozycja zarówno do ogrodów, jak i na tarasy czy werandy. Okrągły stół będzie punktem centralnym miejsca wypoczynkowego i strefą, gdzie spotykać się będą domownicy. Stół taki dostępny jest w kilku kolorach – dzięki temu możliwe będzie dopasowanie go do istniejącej aranżacji czy konkretnego stylu. Stoły technorattanowe posiadają stabilne stelaże wykonane z aluminium, które nie odkształcają się i są odpowiednio zabezpieczone przed korozją. Okrycie mebla tworzy syntetyczna plecionka, która do złudzenia przypomina naturalny rattan. Stół ogrodowy okrągły technorattan posiada również blat wykonany ze szkła hartowanego, który nadaje elegancji. Uzupełnieniem stołu mogą być wygodne fotele wykonane z tego samego tworzywa, z wysokimi podłokietnikami i oparciami.

Stół ogrodowy okrągły technorattan w cieniu parasola

Jak uzupełnić wygodne miejsce wypoczynkowe? Z pewnością warto stół ogrodowy okrągły technorattan umieścić w cieniu nowoczesnego parasola ogrodowego. Funkcjonalny parasol posiada kilka punktów regulacji, co pozwoli na łatwe dopasowanie kąta padania cienia. Parasole ogrodowe posiadają czasze wykonane z tkaniny technicznej pokrytej warstwa poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że czasza skutecznie chroni zarówno przed promieniami słońca, jak i niespodziewaną mżawką!

 

 

Previous post

Jak odżywać się lepiej?

Next post

Apartamenty nad morzem — Świnoujście

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki