Motoryzacja

Naczepy poleasingowe

Każda firma przewozowa wie, że do prawidłowego jej funkcjonowania musi wyposażyć się w podstawowe elementy gwarantujące owocny transport materiałów z jednego punktu do drugiego. Z pewnością na myśl wielu osobom przychodzą ciągniki siodłowe czy samochody dostawcze, które są ikoną każdej firmy. Jednak tak naprawdę ciągniki bez dopasowanych naczep byłyby bezużyteczne. Dlatego planując firmowe zakupy warto również zdecydować się na dobre naczepy takie jak naczepy poleasingowe.

Dlaczego warto postawić na naczepy poleasingowe?

 

Naczepy poleasingowe są bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku chęci pozyskania kolejnych przyczep do swojej floty. Leasing ma to do siebie, że jest umową wiążącą pomiędzy leasingodawcą, a leasingobiorcą. Z tego tytułu oboje mają co do siebie zobowiązania przykładowo kontrolujące własność poprzez przeglądy techniczne, opłacanie ubezpieczeń czy rzetelne naprawy w przypadku stłuczek i wypadków. W przypadku zakupu naczep od właściciela prywatnego tak naprawdę jej historia nie jest w pełni znana i należy zaufać sprzedawcy na słowo, które często bywa nadużyte.

Naczepy poleasingowe posiadają klarowną jasność jeżeli chodzi o ich historię, naprawy czy przebieg. Były regularnie kontrolowane sprawiając, że są pewnym towarem wartym swojej ceny. W perspektywie czasu to na naczepy poleasingowe najlepiej stawiać w swojej firmie. Wiele naczep zakupionych od dealerów czy klientów prywatnych bywa wewnętrznie uszkodzonych. Do tego rdza i wilgoć sprawiają, że źle utrzymana naczepa zaczyna być coraz mniej użyteczna, aż w końcu trafi na zło. Zakup naczep poleasingowych ogranicza to ryzyko do minimum zapewniając przedsiębiorcy maksymalne prawdopodobieństwo wykonania trafionego zakupu.

Podsumowanie

 

W dzisiejszych czasach nie można ufać niepewnym sprzedawcom. Ciekawe naczepy poleasingowe w bardzo dobrych cenach oferuje sprawdzony dealer DBK, który posiada ogromną ilość pozytywnych opinii od swoich krajowych i zagranicznych klientów. To takim firmom powinno się zaufać zawierając umowę kupna – sprzedaży.

Previous post

10 miast polecanych na krótki wypad za granicę!

Next post

Jak odżywać się lepiej?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki