Dom i Wnętrze

Po prostu zakochaj się w ogrodzie

Miłość i miłosny świat (czy też światy) to coś, co porusza naszą wyobraźnię i oczywiście serca. To zdarzenia emocjonalne, które nadają sens istnieniu we wszystkich jego aspektach. Miłość bowiem jest wieloraka. Przede wszystkim to uczucie romantyczne, łączące dwoje ludzi. To zakochanie i oczarowanie drugim człowiekiem. Ale miłość to także relacje, które mamy w rodzinie i które dają nam siłę do życia. To także miejsca, które kochamy, jak dom i ogród dzieciństwa.

Cudowne powroty do krainy dzieciństwa w ogrodzie

Ogród wypełniony miłością. Brzmi wspaniale i wymaga wielkiej troski. Taki ogród to zdecydowanie coś więcej niż piękne kwiaty i wypielęgnowane ścieżki. To uczucia, jakimi obdarzają się w nim ludzie. Na przykład rodzina, która spędza tutaj czas, jedząc domowe posiłki na uroczej werandzie. Takie miejsce uda się zbudować, inspirując się wspomnieniami z dzieciństwa spędzonego u babci, na skraju ogrodu, lasu i łąki.
Klimaty takie odtworzymy także w sercu nowoczesnego ogrodu, gdy zdecydujemy się na stylizację rustykalną, której charakter podkreślą urocze meble rattanowe. Takie z awangardową nutką, jakie znajdziemy na stronie gardenspace.pl pośród wielu innych rzeczy do rozkosznego ogrodu.

Miłosne aranżacje i ogród dla zakochanych

Ale w każdym ogrodzie można też zaaranżować zakątek w iście romantycznym stylu. Takim, który spodoba się ukochanej osobie, kiedy zaprosimy ją na romantyczną kolację. Może do altanki udekorowanej mnóstwem drobnych światełek i lampionów rattanowych? Albo na taras, umeblowany na biało, którego atmosferę współtworzyć będzie płomień paleniska gazowego? Zwykłe miejsca i zwykłe rzeczy mają szansę stać się zupełnie niezwykłe, kiedy zapewnimy im romantyczną oprawę. Wówczas spojrzymy na świat z całkiem innej, bo miłosnej, perspektywy.

Previous post

Praktyczny pokój dla nastolatki? Żaden problem!

Next post

Budujesz, remontujesz, urządzasz.

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki