23 lut 2018

Zaskakujące eksponaty, czyli awangardowa sztuka we wnętrzu

Dzisiejsze wnętrza coraz bardziej przekształcają się w luksusowe przestrzenie wystawiennicze. Dotyczy to zwłaszcza miejsc urządzonych w duchu awangardowej sztuki, która z założenia ma zaskakiwać, intrygować, burzyć spokój. Współczesne aranżacje wnętrzarskie to jakby spełnienie artystycznych wizji o wkroczeniu sztuki awangardowej do codzienności. Zresztą od zawsze działo się to w kulturze. Miało

0
29 gru 2017

Wybieramy najlepsze meble ogrodowe

Meble ogrodowe, które spełniają w stu procentach nasze oczekiwania, to meble świetnie się prezentujące i zapewniające komfort. Praktyczne i jednocześnie atrakcyjne od strony wizualnej. Także takie, które pasują do charakteru stworzonego przez nas ogrodu. A może nawet meble stanowiące dominantę aranżacji ogrodowo-domowej. Meble rozpieszczające, ale też inspirujące. Od których zaczynamy

0
30 maj 2016

Praktyczne biurowe planery – zarządzaj czasem pracy!

Kontrola nad codziennymi obowiązkami w pracy Warto wypełniać przestrzeń biurową praktycznymi i inspirującymi artykułami, które pomogą nam w efektywnym rozdzielaniu obowiązków między pracownikami. Istotne jest także, aby każdy miał łatwy dostęp do informacji, mógł łatwo zapisywać swoje pomysły, inspiracje oraz sposoby na lepszą organizację czasu w pracy.

0
06 maj 2016

Samodzielność czy pomoc profesjonalistów?

Jeśli ważna jest dla nas oszczędność, wiele rzeczy próbujemy zrobić samodzielnie, aby nie płacić fachowcom. Niektóre usługi bez problemu wykonamy sami, jeśli tylko dysponujemy większą ilością czasu. Są jednak takie rzeczy, które lepiej zlecić profesjonalistom. Od czego to zależy i jakiego typu usług nie powinniśmy wykonywać samodzielnie?

0
25 mar 2016

Styl skandynawski w mieszkaniu

Skandynawski design od kilku sezonów jest najbardziej pożądanym i stosowanym w mieszkaniach w całej Polsce. Sklepy zasypują nas licznymi meblami i gadżetami, określanych mianem skandynawskich. Czy jednak faktycznie każdy z tych dodatków może być nazywany tą nazwą?

0
21 mar 2016

Zalety budowy domu jednorodzinnego

Dom jednorodzinny to jedna z chętniej wznoszonych inwestycji w naszym kraju przez osoby prywatne. Jest on oznaką dostatku, jak również chęci zachowania większej prywatności i życia z dala od zatłoczonych centrów miast. Dom jednorodzinny pozwala na organizację niewielkiego ogrodu, który wiosną i latem staje się idealnym miejscem do spędzania czasu

0
21 mar 2016

Wygodnie w pokoju dziennym

Pokoje dzienne zazwyczaj są miejscem, gdzie przede wszystkim chcemy odpocząć i zrelaksować się. Ich odpowiednie umeblowanie z pewnością pomoże w tym zakresie. Szukając inspiracji na eleganckie umeblowanie salonu z pewnością możemy sięgnąć po katalogi wnętrzarskie oraz na portale internetowe. Znajdziemy w nich publikacje tworzone przez doświadczonych architektów wnętrz. Wiele z

0
19 mar 2016

Fotel w mieszkaniu – moda na staroświeckie dodatki!

Fotele kojarzone są przez nas z wielkimi meblami, stawianymi najczęściej w salonach czy pokojach dziennych. Zazwyczaj zasiadła w nich głowa rodziny. Współcześnie wraca moda na ten rodzaj mebli – są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim efektowne. Gdzie je znajdziemy? Jakie modele wybierać?

0
03 mar 2016

Na co zwrócić uwagę przy wyborze umywalki?

Umywalka to niezbędny element armatury, który musi znaleźć się w każdej łazience. Pewne jest to, że każdy z domowników będzie korzystał z niej codziennie, dlatego warto starannie przemyśleć jej wybór. Na co zwrócić uwagę, aby to urządzenie sanitarne było funkcjonalne i służyło całej rodzinie?

0
03 mar 2016

Meble z technorattanu

Urządzanie ogrodu zazwyczaj zostawiamy sobie na tak zwany deser, kiedy meblujemy cały dom. O ile nie można żyć bez urządzonej łazienki, kuchni czy sypialni to już wyobrażamy sobie okres przejściowy przy zaniedbanym ogrodzie.

0