Dom i Wnętrze

Korzystaj z ogrodu w czasie pięknej pogody!


Jak spędzić najlepiej ostatnie dni lata? Z pewnością blisko natury, na świeżym powietrzu. Nie a lepszego miejsca na relaks niż własny ogród, taras czy niewielki balkon. Dzięki nowoczesnym meblom ogrodowym wypełnimy te miejsca i sprawimy, że staną się one ulubioną przestrzenią wszystkich domowników. Jakie meble i dodatki wybrać?

Znajdź swoje miejsce w ogrodzie!

Ogród czy taras to miejsca o olbrzymim potencjale – powoli odkrywamy ich zalety. W ogrodzie możemy odpoczywać, spotykać się w gronie znajomych na grillu, czytać książki, podawać posiłki. Ogród to również miejsce zabaw naszych dzieci. Warto zaaranżować to miejsce tak, aby było ono przyjazne wszystkim użytkownikom.

Czy materiały mają znaczenie?

Tak – i to kolosalne. Meble ogrodowe są stale narażone na działanie zmiennych warunków atmosferycznych: wilgoć, silne promieniowanie słoneczne, niskie i wysokie temperatury. Zastosowanie niskiej jakości materiałów sprawi, że meble bardzo szybko zaczną się psuć, koślawić, łamać. Szukając mebli ogrodowych zwracajmy uwagę na materiały i pamiętajmy o tym, że im są trwalsze, tym nasze meble dłużej będą cieszyć oczy w ogrodzie.

Klasyczny technorattan w nowoczesnej odsłonie

Jednym z najchętniej wybieranych rozwiązań od wielu lat są meble technorattanowe. Dzisiaj firmy takie jak gardenspace.pl proponują nam go w nowej odsłonie. Piękne komplety technorattanowe zachwycają estetyką, precyzją wykonania ona doskonałymi parametrami technicznymi. Lekkie meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach, przez co ich waga jest niewielka, a podnoszenie nie sprawia problemów. Aluminium malowane jest proszkowo, dzięki czemu tworzywo to zabezpieczono przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Wierzch mebla tworzy plecionka z syntetycznego tworzywa technorattanowego.

Previous post

Strefa relaksu na balkonie

Next post

Jak zaplanować styl skandynawski w salonie

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki