Turystyka

Krótki wypoczynek na Podhalu

Polacy coraz częściej wykorzystują weekendy na to, aby wyrwać się z miasta i odpocząć na łonie przyrody. Wśród licznie odwiedzanych miejsc warto wymienić przede wszystkim piękne Podhale, które cenimy przede wszystkim ze względu na bliskość Tatr. Spędzenie krótkiego urlopu w tej okolicy z pewnością pozwoli nam a podładowanie wewnętrznych akumulatorów!

Weekend w Zakopanem?

Myśląc o Podhalu od razu przed oczami mamy Zakopane. Z pewnością miasto to zasłużyło na miano zimowej stolicy Polski. Nie brak tu licznych hoteli, pensjonatów, ale również karczm, restauracji, muzeów. Zakopane to także szansa na poznanie z bliska piękna gór, chociażby poprzez spacer do Morskiego oka czy do Doliny Chochołowskiej. Osoby aktywne i ceniące górskie wycieczki mogą wybrać jedną z mniej uczęszczanych tras. Osoby starsze z pewnością powinny skorzystać z możliwości wjechania na Kasprowy Wierch czy na Gubałówkę.
Jeśli jednak nie jesteśmy zwolennikami dużego ruchu turystycznego i tłumu lepszym rozwiązaniem będzie udanie się do mniejszych miejscowości, takich jak Bukowina Tatrzańska. W Bukowinie znajdziemy nie tylko doskonałą bazę noclegową, ale też liczne atrakcje. Przede wszystkim jednak znajdziemy tak cisze i spokój, niezbędne do pełnego wypoczynku. Znajdź najlepsze ceny i warunki w Bukowinie – willamajerczyk.com.

Previous post

Wymarzone wesele – jak je zorganizować?

Next post

Totalna korekta nosa - co to za zabieg?

Jeronim Czarnecki

Jeronim Czarnecki